Kadıköy Yaprak Diş Tedavisi

Kadıköy Yaprak Diş ; Dişleri estetik açıdan kötü olan hastalarımızın gülüşlerine güzellik ve doğallık katmak amacıyla yapılan 0.3 mm kalınlığında estetik porselen laminaların dişlerin yüzeylerine yapıştırılmasıyla uygulanan tedavilere porselen lamina (yaprak diş) tedavisi denir.

Yaprak Diş Randevusu Al

Kadıköy Yaprak Diş Tedavisi

Kadıköy Polikliğinimizde uyguladığımız porselen lamina tedavisi ile hastalarımızın dişlerinin rengini ve şeklini değiştirerek hastalarımıza güzel ve doğal bir gülüş kazandırmaktayız. Lamina (yaprak diş) tedavisi ile dişler arasındaki boşluklar, dişlerin boylarının uzatılması, kırık-çatlak dişlerin tedavisi, diş renklerinin düzeltilmesi, çapraşıkların düzeltilmesi amacıyla Kadıköy şubemizde kalıcı olarak çözüm sunmaktayız.

Kadıköy polikliniğimizde lamina (yaprak diş) tedavisi dişlerin durumuna göre dişler aşındırılarak veya hiç aşındırma yapılmadan lamina (yaprak diş) tedavisi uygulanmaktadır.

Kadıköy diş polikliniğimizde uyguladığımız porselen lamina tedavisinde, dişlerin durumuyla sayısına göre minimum 2 seansa ihtiyacımız vardır. En kısa sürede tedavimizi sonlansırmaktayız. Porselen lamina (yaprak diş) tedavisi ağrısız, sızısız bir şekilde uygulanmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte Kadıköy şubemizde hastalarımıza tedaviye başlamadan önce tedavinin sonucunu dişlerinin tedavi bitiminde nasıl olacağını göstermekteyiz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?