Kadıköy Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Kadıköy şeffaf plak tedavisi, çapraşık dişleri normal konumlarına getiren telsiz ortodontik tedavidir. Plaklarla birlikte diş konumları düzenlenir. Kadıköy şeffaf plak tedavisi, diş telinin görünmez bir alternatifi olma niteliği kazanmıştır. Kadıköy Kliniğimiz de Uzman hekim kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Kadıköy Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Kadıköy şeffaf plak tedavisi, çapraşık dişleri normal konumlarına getiren telsiz ortodontik tedavidir. Plaklarla birlikte diş konumları düzenlenir.

Kadıköy şeffaf plak tedavisi, diş telinin görünmez bir alternatifi olma niteliği kazanmıştır. Kadıköy şeffaf plak tedavisi, ağrı sızı olmadan, gündelik hayatta fark edilmeden uygulanan bir tedavidir. Hasta ayda bir kontrole çağrılmaktadır. Tedavi gidişatına göre plak değişimi yapılıp yeni plaklar verilmektedir. 15 günde bir 1 tane plak değişimi yapılmaktadır. Rutin kontrollerde 2 tane plak hastaya teslim edilmektedir. Diş hareketi plakta belirtilen yerlere diş üzerinde kompozit ataçmanlar konulmasıyla sağlanır. Ataçmanlarla birlikte diş hareketi yavaş yavaş uygulanmaktadır.

Kadıköy şeffaf plak tedavisi, genç, yaşlı,ergen ve yetişkin her yaş grubuna uygulanabilmektedir. Plak materyali Bisphenol-A içermediği için hamilelik gibi hayatın her evresinde sorunsuzca kullanılabilmektedir.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ