Kadıköy Porselen Diş Tedavisi

Kadıköy Porselen Diş Tedavisi, Çeşitli sebeplerle ileri düzeyde madde kaybına uğramış dişlerin korunması için metal desteklerin üzerine porselen kaplanması ile elde edilen proteze porselen diş adı verilmektedir. Porselen diş tedavisi çok sık uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Porselen Diş Randevusu Al

Kadıköy Porselen Diş Tedavisi

Kadıköyde Porselen diş uygulaması, diş dokusuna ve insan sağlığına uygun materyallerin (krom,nikel,kobalt,krom alaşım) porselen kaplanması sonucu Kadıköy kliniğimizde uygulanmaktadır. Porselen kaplama tedavi yöntemi yüksek dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü bir tedavi yöntemidir ve Kadıköy’de yüksek başarı oranı ile uygulanmaktadır.
Porselen diş tedavisi, Kadıköy’deki hastalarımıza uygulanırken önce gerekli inceltme-düzeltme işlemleri ile tedaviler tamamlanarak hazırlık aşamasıyla başlar. Ölçü alındıktan sonra uzman hekimlerimiz, teknisyenlerimiz ile hazırlanan porselen dişler takılmadan önce birkaç kez prova seanslarında kontrol edilir. Hasta ağzına tamamen uyumlandıktan sonra kalıcı olarak takılır.

Porselen tedavisi, düşük maliyeti, kısa süreli tedavi süreciyle estetik görünüm kazandırdığından dolayı Kadıköy kliniğimizde sıklıkla uygulanmaktadır. Porselen diş tedavisi metal altyapılı olduğu için ışık geçirgenliği azdır. Bunun sonucunda mat bir görünüm oluşturabilir. Bu nedenle Kadıköy şubemizdeki hastalarımıza sadece ön bölgede estetik açıdan tavsiye edilmemektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?