Kadıköy Periodontoloji Tedavisi

Kadıköy Periodontoloji Tedavisi, Diş ve dişlerin tutunduğu dokuların tedavisi işlemine periodontoloji adı verilmektedir. Periodontoloji, tedavi sonrası iyileşmenin sürdürülebilirliğini de kapsamaktadır.

Periodontoloji Randevusu Al

Kadıköy Periondontoloji Tedavisi

Kadıköy’de Periodontoloji, dişlerin tutunduğu ve beslendiği dokuların tanısı ile tedavisini kapsamaktadır. Kadıköy’de periodontoloji tedavisi için uzman hekimlerimizle uygulamalarımızı devam ettirmekteyiz.

Dişlerimizin beslenip tutunduğu dokuların sağlığı, dişlerin tedavisi açısından çok önemlidir. Diş taşlarının temizliği, köklerin tedavisi, ağız hijyeninin sağlanması ve bu süreçlerin kalıcı olması periodontoloji tedavisinin temel amacıdır. Kadıköy kliniğimizde de bu amaca uygun olarak periodontoloji tedavisi uygulanmaktadır.

Kadıköy kliniğimizde periodontoloji tedavisi dişlerde oluşan plakların temizlenmesi,diş etlerinin tedavisi, özel arayüz fırçaları ile taşların temizlenmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Ayrıca Kadıköy şubemizde diş eti ameliyatları da Periodontoloji tedavisi kapsamında uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ