Kadıköy Ortodonti Tedavisi

Kadıköy Ortodonti Tedavisi, dişlerin ve çenenin yapısıyla gelişiminin anormal olması sonucu meydana gelen bozuklukları tedavi eden diş hekimliği dalıdır. Ortodonti tedavisi dişlerin birbirleriyle olan uyumlarının
düzenlenmesini sağlar.

Ortodonti Randevusu Al

Kadıköy Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Ortodonti tedavisi ile Kadıköy şubemizde hastalarımızın çene kemiklerindeki iskeletsel bozukluklar, çarpışıklıklar giderilebilmektedir. Kadıköy kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz ortodonti tedavileri sayesinde erken yaşta oluşan bu rahatsızlıklar giderilerek sağlıklı çiğneme ve estetik gülüş kazandırılmaktadır.

Kadıköy şubemizde Ortodonti tedavisi, her yaş grubuna uygulanmaktadır. Ancak genellikle süt dişlerin değişimi beklenmektedir. Ortodonti tedavi süresi ileşekli her hasta için farklılık göstermekle beraber 1-2 sene süren bir aktif süreç görülmektedir. Kadıköy kliniğimizde bu süreci uzman kadromuzla beraber çok başarılı olarak sağlamaktayız.

Kadıköy Şubemizde Ortodonti tedavisinde önce ağız içindeki genel tedavilerin tamamlanması gereklidir. Kadıköy’de tüm diş tedavilerini tamamlayarak hastanın çene kemiğine uygun tedavi şekli belirlenip ortodonti süreci başlatılmaktadır. Sağlıklı çiğneme ve iskelet sistemiyle estetik gülüş için Kadıköy’de her zaman hizmetinizdeyiz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?