Kadıköy Diş Beyazlatma Tedavisi

 

Kadıköy Diş Beyazlatma Tedavisi, Dişlerde oluşan lekelenme ve renklenmelerin temizlenmesi işlemine diş beyazlatma işlemi denilir. Canlı veya cansız tüm dişlere diş beyazlatma işlemi uygulanmaktadır.

Diş Beyazlatma Randevusu Al

Kadıköy Diş Beyazlatma Tedavisi

Kadıköy Şubemizde yapmış olduğumuz diş beyazlatma işlemi canlı , cansız tüm dişlerde oluşan leke ve renklerin giderilmesine olanak sağlar. Çay,sigara,kahve,şarap gibi renkli, asitli içeceklerin çok tüketilmesi dişlerdeki renk ile leke oluşumunun başlıca sebebidir. Estetik olarak da tercih edilen diş beyazlatma işlemini Kadıköy’de sıklıkla uygulamaktayız.

Diş Beyazlatma öncesi ağız içindeki tedavilerin tamamlanması, diş beyazlatma sırasında kullanılan jelin uygulanmasında oluşacak problemlerin önlenmesi açısından önemlidir. Kadıköy kliniğimizde tedavilerinizin bitirilmesi akabinde diş beyazlatma aşamasına geçilebilir. Diş Beyazlatma işlemini steril ortamlarda lazer ile özel bariyer ve peroksitli maddeler kullanılarak Kadıköy Şubemizde yapılmaktadır.

Gerekli onay ve ön işlemler sonrasında Kadıköy’deki uzman hekimlerimizin kontrolünde koruyucu bariyer uygulanarak lazer ile diş beyazlatma işlemi uygulanmaktadır. Estetik açıdan hastalarımızın büyük memnuniyet duyduğu diş beyazlatma için Kadıköy Şubemize bekliyoruz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?