Fulya Yaprak Diş ( Lamine) Tedavisi

Fulya Yaprak Diş ( Lamine ) Tedavisi, dişlerin mine dokusunun yenilenmesidir. Fulya Yaprak Diş Tedavisi ile dişlerin simetri, çapraşıklık, aşınma, renk veya boyut gibi estetik problemleri ortadan kaldırılır.

Yaprak Diş Randevusu Al

Fulya Yaprak Diş ( Lamine) Tedavisi

Fulya Yaprak Diş ( Lamine ) Tedavisi, dişlerin mine dokusunun yenilenmesidir. Fulya Yaprak Diş Tedavisi ile dişlerin simetri, çapraşıklık, aşınma, renk veya boyut gibi estetik problemleri ortadan kaldırılır. Fulya Diş Polikliniği Yaprak Diş tedavilerinin amacı hastanın çiğneme ve gülümseme estetiğinin kazanılmasıdır.

 

 Fulya Diş Polikliniği Yaprak Diş tedavisi hastaya kısa sürede dikkatleri üstüne toplayan gülüş kazandırır. Fulya Yaprak Diş Tedavisi dişlerde aşındırmaya gerek duyulmaksızın veya mikro düzeyde aşındırma ihtiyacı duyulduğundan operasyon esnasında anestezi yapılmamaktadır. Fulya Yaprak Diş Tedavisinin en büyük avantajı hastaya istediği diş renk ve diş boyutunun dişin dokusuna zarar vermeden kazanılmasıdır.

Fulya Yaprak Diş tedavisi ağız içi dijital ölçümler yapılarak kaydedildiğinden diş eti sağlığını koruma ve dişler arası uyumun muntazam biçimde oluşturulduğu tedaviler arasında gelir. Fulya Yaprak Diş tedavisinde dişe eklenecek materyale birden fazla renk, gölgelendirme ve efekt eklendiğinden hasta işlem sonrası herhangi bir estetik kaygı yaşamamaktadır. Fulya Yaprak Diş tedavisi, düzenli kontroller ve güzel bakımla uzun yıllar ilk günkü görünümünü muhafaza eder.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?