Fulya Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Fulya Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi, hastalarda dişsel ve iskeletsel problemlerin tedavisi ile ilgilenir. Fulya Ortodonti hekimleri zamanla ortaya çıkan veya doğuştan gelen maloklüzyonların Şeffaf Plaklar yardımı ile tedavisini hedefler.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Fulya Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Fulya Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi, hastalarda dişsel ve iskeletsel problemlerin tedavisi ile ilgilenir. Fulya Ortodonti hekimleri zamanla ortaya çıkan veya doğuştan gelen maloklüzyonların Şeffaf Plaklar yardımı ile tedavisini hedefler. Fulya Diş Polikliniği Ortodonti hekimlerinin Şeffaf plak tedavilerinin amacı hastada doğru ağız kapanışını sağlamaktır.

 

  Fulya Şeffaf Plak Tedavisi, hastanın ihtiyacına göre tasarlanıp sırası ile hastaya teslim edilir. Fulya Şeffaf Plak Tedavisi sürecinde hastadan yemek yerken ve dişlerini fırçalarken plağın çıkarılması istenir. Fulya Şeffaf Plak Tedavisi hastalarda bu sayede klasik ortodontik tedavinin dezavantajı olan plak retansiyonu, braketlerin kopması ve braketlerin oluşturmuş olduğu ağız içi mukoza yaralanmalarının önüne geçmiş olur.

 Fulya Şeffaf Plak Tedavisi her yaştan hasta grubuna uygulanabilmektedir. Fulya Şeffaf Plak Tedavisinin en cazip özelliğinden biri de estetik oluşudur. Fulya Şeffaf Plak Tedavisi hastaları estetik olmayan görünüm ve konuşmada zorluk çekmeden tedavisini tamamlar.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?