Fulya Porselen Diş Tedavisi

Fulya Porselen Diş Tedavilerine , gerek estetik gerek de diş eksikliği yaşayan hastalarda yaygın olarak ihtiyaç duyulur. Çiğneme kuvvetlerini en iyi şekilde karşılayıp altında bulunan diş dokusuna zarar vermemesi Fulya Porselen Diş Tedavisinin avantajlarından biridir.

Porselen Diş Randevusu Al

Fulya Porselen Diş Tedavisi

 Fulya Porselen Diş Tedavilerine , gerek estetik gerek de diş eksikliği yaşayan hastalarda yaygın olarak ihtiyaç duyulur. Çiğneme kuvvetlerini en iyi şekilde karşılayıp altında bulunan diş dokusuna zarar vermemesi Fulya Porselen Diş Tedavisinin avantajlarından biridir. Aynı zamanda   Fulya Porselen Diş Tedavisi, tedavi görmüş dişlerde,dişin bütünlüğünün korunması amacı ile uygulanabilinir.

 

 Fulya Porselen Diş Tedavisine diş, üzerine gelecek olan porselene uygun hale getirilerek başlanılır. Fulya Porselen Diş Tedavisinin ikinci aşaması ağız içi kayıtlarının alınmasıdır. Teknik hassasiyet gerektiren bu aşama porselen ağız içinde konumlandırıldıktan sonra hasta konforu açısından oldukça önemlidir. Fulya Porselen Diş Tedavisinin bir diğer aşaması diş renginin seçimidir. Bu seçimlerde hastanın istekleri, ağızda bulunan diğer dişler, hastanın günlük yaşantısı ve hasta yaşı gibi birçok faktör etkili olacaktır.

 Fulya Porselen Diş Tedavisinin son aşamasında laboratuvardan gelen porselen ağız içinde uyumlanır ve hasta ağzına yerleştirilir. Fulya Porselen Diş Tedavisi sonrası porselen dişlerin temas alanları ve porselen köprü altlarının temizliği oldukça önemlidir. Hekiminiz sizi bu hususta bilgilendirecektir. Fulya Porselen Diş Tedavisi güncel teknolojik yaklaşımlarla hasta beklentilerini tam olarak karşıladığından uzunca bir süre tedavilerimiz arasında yerini alacağa benziyor.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?