Fulya Ortodonti Tedavisi

Fulya Ortodonti  hastalarda dişsel ve iskeletsel problemlerin tedavisi ile ilgilenir. Fulya Ortodonti hekimleri zamanla ortaya çıkan veya doğuştan gelen maloklüzyonların tedavisini hedefler.

Ortodonti Randevusu Al

Fulya Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Fulya Ortodonti  hastalarda dişsel ve iskeletsel problemlerin tedavisi ile ilgilenir. Fulya Ortodonti hekimleri zamanla ortaya çıkan veya doğuştan gelen maloklüzyonların tedavisini hedefler. Fulya Diş Polikliniği Ortodonti hekimlerinin tedavilerinin amacı hastada doğru ağız kapanışını sağlamaktır.

 

 Fulya Diş Polikliniği Ortodonti bilim dalı hastada dişerde çapraşıklık, gömülü kalma , yanlış pozisyonda sürme ve çenelerin yanlış konumlarının tedavilerini amaçlar. Fulya Diş Polikliniği Ortodonti hekimleri tedavi süresince hastadan belli aralıklarla aldığı resim ve röntgenleri karşılaştırır. Fulya Ortodonti hekimleri bu resim ve röntgenler üzerinde ölçümler yaparak tedavi seyrini belirler.

 Fulya Diş Polikliniği Ortodonti çiğneme, konuşma ve yutkunmayı olumsuz yönde etkileyen yapı bozukluklarının tedavisini gerçekleştirir. Dişleri ve çeneyi doğru konuma ulaştırmak Fulya Ortodonti tedavi prosedürüdür. Fulya Ortodonti hekimleri geri dönüşümü olmayan dental ve iskeletsel problemlerin önüne geçilmesi hususunda hastalarımıza erten tanı ve tedaviyi önermektedirler.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ