Fulya İmplant Tedavisi

Fulya İmplant Tedavisi, diş kayıpları sonucu oluşan estetik ve çiğneme yetersizliği  problemlerini ortadan kaldırmak amacı ile çene kemiği üzerine konumlandırılan yapay diş kökleridir.

İmplant Randevusu Al

Fulya İmplant Tedavisi

Fulya İmplant Tedavisi, diş kayıpları sonucu oluşan estetik ve çiğneme yetersizliği  problemlerini ortadan kaldırmak amacı ile çene kemiği üzerine konumlandırılan yapay diş kökleridir. Fulya Diş Polikliniği Hekimleri klinik değerlendirme ve genel muayene ile  hasta ihtiyacına göre tedavi planı oluşturur. Fulya İmplat tedavileri kısa sürede hastanın beklentilerini karşılamaktadır.

 

Güncel teknoloji ile Fulya İmplant hastaları tedavi  sırasında ve tedavi sonrasında  ağrı hissetmemektedir. Lokal anestezi altında yapılan Fulya İmplant tedavisi minimal invaziv yaklaşım ile operasyon sonrası oldukça konforlu geçekte hatta  Fulya Diş Polikliniği İmplant hastaları tedavi sonrası  günlük yaşantısına devam etmektedir.

Fulya Diş Polikliniği İmplant Hekimleri diş devrilimini engellenmesi ve kemik yıkımının önüne geçilmesi hususunda dental  implant tedavisinin altını çizmektedir. Fulya İmplant hastaları tedavi sonrası dişlerin günlük bakımının aksatmaması , diş ipi kullanımı , sigara ve alkol tüketimini azaltarak yılda iki kere diş hekimi kontrolünün önemini  vurgulamaktadır. Düzenli kontroller ile Fulya İmplant hastaları ömür boyu çiğneme fonksiyonlarını kaybetmemektedirler.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?