Fulya Endodonti (Kanal Tedavisi)

 Fulya Endodonti (Kanal Tedavisi) , kanal tedavisi dişlerin enfekte olmuş damar ve sinir dokusunun çıkarılıp yerinin doku dostu materyal ile doldurulmasıdır.

Endodonti (Kanal Tedavisi) Randevusu Al

Fulya Endodonti (Kanal Tedavisi)

Fulya Endodonti (Kanal Tedavisi) , kanal tedavisi dişlerin enfekte olmuş damar ve sinir dokusunun çıkarılıp yerinin doku dostu materyal ile doldurulmasıdır. Fulya Endodonti hekimleri uygulayacağı tedaviler ile hastanın duyduğu şiddetli ağrının elimine edilmesinin yanında genellikle geniş doku kaybına uğramış diş dokusunun yenilenmesini hedefler. Fulya Diş Polikliniği Endodonti tadavilerinin amacı hastanın dişlerinin ağızda kalma ömrünü uzatmaya yöneliktir.

 

 Fulya Diş Polikliniği Endodonti bilim dalı hastada ağız kokusu, diş etlerinde şişlik ,  dişlerde sallanma ve renklenmemin tedavisini amaçlar. Fulya Endodonti hekimleri işlem öncesinde aldığı kontrol röntgenleri ile kök kanal morfolojisini inceleyerek en doğru tedaviyi saptar. Bu kontroller sonunda Fulya Endodonti hekimleri lokal anestezi altında işlem yaptığından hasta tedavi süresince herhangi bir ağrı hissetmeyecektir.

 Fulya Diş Polikliniği Endodonti, dişerin kök ve kanallarında enfeksyon odağı oluşturan bakteri yükünü azaltmaya yönelik tedavi gerçekleştirir. Fulya Endodonti hekimleri hastada enfekte dokunun uzaklaştığını hem klinik hem de radyoljik olarak tespit ettikten sonra tedaviyi sonlandıracaktır. Fulya Diş Polikliniği Endodonti tedavileri tek seans olabileceği gibi doku harabiyetine göre birden fazla seans olabilmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?