Fulya Diş Beyazlatma Tedavisi

Fulya Beyazlatma Tedavisi,canlı veya cansız dişlerde bulunan renklenmelerin ve lekelerin yok edilmesine olanak tanıyan müdahale olarak bilinir.

Diş Beyazlatma Randevusu Al

Fulya Diş Beyazlatma Tedavisi

Fulya Beyazlatma Tedavisi,canlı veya cansız dişlerde bulunan renklenmelerin ve lekelerin yok edilmesine olanak tanıyan müdahale olarak bilinir. Özellikle sigara, kahve, çay, asitli içecekler ve bazı ilaçların sebep olduğu diş renklenmelerinin önüne geçen Fulya Beyazlatma Tedavisi kısa sürede tatmin edici sonuçların alınmasına olanak sağlar. Fulya Beyazlatma Tedavisinde uygulanan insan sağlığını koruyucu içerik taşıyan bu ajanlar dişlerin beyaz hale gelmesine imkan tanır.

 

Fulya Beyazlatma Tedavisinin ilk aşaması mevcut diş renginin belirlenmesidir. Bu durum işlem sonrası dişlerin ne ölçüde beyazladığı konusunda hasta ve hekimi fikir sahibi yapar. Daha sonra Fulya Beyazlatma Tedavisi beyazlatma ajanının dişlere uygulanması safhasına geçilir. Fulya Beyazlatma Tedavisinin bir diğer aşaması dişere uygulanan ajanın ışınlama tekniği ile aktive edilmesidir.

Fulya Beyazlatma Tedavisi hasta ihtiyacına göre birkaç defa tekrarlanır. Fulya Beyazlatma Tedavisi sonrası hasta ağız hijyenine dikkat eder, hekimin tavsiyelerine uyar ise uzun yıllar işlem sonrası kazandığı beyaz diş görünümünü korur. Ayrıca Fulya Beyazlatma Tedavisi, diş yüzeyinden aşındırma yapmadan elde ettiği estetik sonuçlar hastaların bu tedaviye olan ilgisini arttırıyor.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ