Esenler Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Esenler şeffaf plak tedavisi, teknolojinin gelişmesiyle beraber diş telleri yerine kullanılır konuma gelmiştir. Şeffaf plaklar sırasıyla kullanılıp tedavi sonucunda bütün plaklar kullanılmış olmaktadır. Esenler diş Polikliniğimizde alanında uzman hekim kadromuzla siz hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Esenler Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Esenler şeffaf plak tedavisi, teknolojinin gelişmesiyle beraber diş telleri yerine kullanılır konuma gelmiştir. Diş çapraşıklığını tamamen estetik biçimde ortadan yok etmek isteyen hastalar tarafından talep görmektedir. Esenler şeffaf plak tedavisi, kişiye özel olarak üretilen bir tedavi şeklidir.

Esenler şeffaf plak tedavisi, ağız içi tarayıcılarla ölçü alınarak hastanın dişlerine, diş yapısına ve diş konumlarına göre özel üretilmektedir. Belirtilen sürelerde kullanılacak olan plaklar dişleri yavaş yavaş hareket ettirerek dişleri istenen konuma getirmektedir. Şeffaf plaklar sırasıyla kullanılıp tedavi sonucunda bütün plaklar kullanılmış olmaktadır. Yurtdışında üretildiği için plakların üretilmesi ve doktorun eline ulaşması 1,5 ayı bulmaktadır. Hastaların e-posta adreslerine tedavi bitim simülasyonu gönderilmektedir.

Esenler şeffaf plak tedavisi, her yaştan hasta grubuna uygulanabilen bir tedavidir. 3 ile 5 ay boyunca sürmektedir. Plaklar ağızdayken konuşmada herhangi bir bozukluk meydana gelmemektedir. Hasta normal hayatına çok rahat bir şekilde, ağrı sızı olmadan devam etmektedir. Tel tedavisinde tedavi başlangıcında olan ağrılar şeffaf plak tedavisinde minimuma indirgenmiştir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?