Esenler İmplant Tedavisi

Esenler İmplant Tedavisi, Eksik olan dişlerin yerine yenisi uygulanan vidalama işlemi implant olarak bilinir. İmplant basit olarak ceşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerine uygulanan titanyum dan yapılan yapay bir köktür. Esenler de Artık implant tedavisi lüks değil ihtiyaçtır. Siz hastalarımızı bekleriz.

İmplant Randevusu Al

Esenler İmplant Tedavisi

İmplant basit olarak ceşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerine uygulanan titanyum dan yapay bir köktür. İmplantların normal dişlerden farkı ankiloz yani kemiğin yapısına katılan kemiğin parçası olan mekanizmasıdır.
Esenler’de implant tedavisi günümüz teknolojisiyle uygulama kolaylığı gün geçtikçe artmakla birlikte panaromik film ve tomografi cihazlarının ulaşılabilirliğiyle daha kolay hale gelmiştir. Esenler’de implant tedavisinin teknolojiyle paralel travmatik düzeyi azalmaktadır. Günümüz implantları teknolojinin de güvenirliğiyle birlikte belirli standartlar oluşturmuştur.

Esenlerde implant tedavisi dijital sisteme geçilmesiyle cerrahi işlemsiz implant yapımı bile mümkün hale gelmiştir. İmplant üstü uygulanabilecek protez çeşitliliği dijital teknolojiyle artmaktadır .

Esenlerde uygulanacak implant tedavisinde marka ve uzun vadede hasta üstündeki deneyimleri, hekimin cerrahi uygulama sırasındaki titizliği, implant üstü protezlerin uyumu ve en önemlisi hastanın bakımı implantları bir ömür kullanmanızı sağlayabilecek etmenlerdir. Esenlerde implant tedavisi artık lüks değil ihtiyaçtır.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ