Diyarbakır Zirkonyum Tedavisi

Diyarbakır zirkonyum kaplama tedavisi, estetik porselenlere ihtiyaç duyulduğunda ilk akla gelen kaplama çeşitlerinden biridir. Metal altyapılı porselenlerde olan gri yansıma problemi zirkonyum altyapılı porselenlerde yoktur. En büyük tercih sebeplerinden biri budur.

Zirkonyum Randevusu Al

Diyarbakır Zirkonyum Tedavisi

Diyarbakır zirkonyum kaplama tedavisinde lokal antestezi altında ağrısız diş tedavisi gerçekleştirilir. Diyarbakır zirkonyum kaplama tedavisinde dişler bir miktar prepare edilerek porselenin geleceği yer hazırlanmış olur. İlk seansta diş kesimi bittikten sonra hastada hassasiyet olmaması, estetik görüntünün geri kazanılması rahat yiyip içebilmesi ve konuşabilmesi için geçici dişler yapılmaktadır.

Diyarbakır zirkonyum kaplama tedavisiyle, günümüzde en sık karşılaşılan diş sıkma problemi olan hastalarda kaplama ihtiyacı giderilir. Zirkonyum tedavisinde diş sıkan ve kaplama diş ihtiyacı olan hastalarda monolitik zirkonyum tercih edilir. Zirkonyum kaplama tedavisi dişler hariç implant üstüne de yapılabilen bir tedavidir. Dişler prepare edildikten sonra veya implant üstü açılıp ölçü parçaları takıldıktan sonra dijital veya konvansiyonel ölçü teknikleri ile ölçü alınarak laboratuvara gönderilir. Gerçek dişler maximum iki hafta sonra takılmaktadır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?