Diyarbakır Ortodonti Tedavisi

Diyarbakır ortodonti, ortodonti uzmanları tarafından uygulanan dişlerin çenedeki konumlarını doğru yere gelmesini sağlayan tedavi yöntemidir. Dişlerin konumlarını düzeltmekle kalmayıp çapraşıklıkları, kaybolan estetik görüntüyü ve ağız diş sağlığına da katkısı vardır.

Ortodonti Randevusu Al

Diyarbakır Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Diyarbakır ortodonti, sabit apereyler, hareketli apereyler, vidalı apereyler, alışkanlık kırıcı apereyler, fonksiyonel apereyler ve şeffaf plaklarla uygulanmaktadır. Diyarbakır ortodonti tedavileri hastanın yaşına göre, istekleri ve beklentilerine göre tedavi biçiminin seçilmesiyle yapılmaktadır. Çocukluk yaştan itibaren ortodonti tedavisi ihtiyacı öngörülebilmektedir. Süt dişlerinin hepsinin ağız içinde sürmesiyle beraber ortodonti muayenesi önerilmektedir. Erken yaşta apereylerle uygulanan tedavi, daha ilerleyen yaşlarda diş teli ve şeffaf plak tedavilerine dönüşmektedir. Yetişkin hastalara da ortodonti tedavileri uygulanabilmektedir. Diş teli tedavisi 13 yaşından itibaren, daimi dişlerin tamamının ağız içine sürmesiyle uygulanabilmektedir. Diş telinin estetik olmayan görüntüsünden memnun olmayan hastalarımıza da yeni teknoloji olan şeffaf plak tedavisi uygulanmaktadır.

Diyarbakır ortodonti tedavisinde ortodonti uzmanları hastalarını belirli aralıklarla kontrol muayenesine çağırarak tedavinin gidişatını takip etmektedir. Hastadan hastaya farklılık göstermekle birlikte genellikle tedavi süresi 1.5- 2 yıl arasındadır. Ortodonti tedavisi ile kaybedilen fonksiyon ve estetik geri kazandırılarak mutlu gülümsemeler hedeflenmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?