Diyarbakır Lamine Tedavisi

Diyarbakır lamine diş tedavisi, aynaya baktığınızda estetik olarak beğenilmeyen dişlere uygulanan tamamen estetik olan bir tedavidir. Gülüş dizaynı ile tamamen hastaya uygun şekilde yapılmaktadır.

Lamine Randevusu Al

Diyarbakır Lamine Tedavisi

Diyarbakır lamine diş tedavisi, halk arasında “yaprak diş” olarak da bilinmektedir. Diyarbakır lamine diş tedavisinde dişin tamamının kesilip üzerine kaplama yapmak yerine sadece görünen kısmında minimum bir aşındırma yaparak dişin hem şekli hem de rengi değiştirilmiş olur. Lamine işleminden önce gülüş dizaynı uygulaması ile hastaya kavuşacağı gülüşe dair ön gösterim belirtilmektedir. Ağızdan alınan ölçüler laboratuvara yollanarak dişler yapılmaktadır. 1 hafta içerisinde bitmektedir.

Diyarbakır lamine diş tedavisinde hastanın beklentisi çok önemlidir. Beklentiler preparasyondan önce hasta ile konuşulup tamamen anlaşılmalı ve karar kılınmalıdır. Hastanın yüzüne, dudak hattına uygun diş boyut ve formu şeçilmeli ve hastaya gösterilmelidir. Lamine diş tedavisinde tam porselenler, lityum disilikat veya e-max materyalleri kullanılarak doğal diş formları elde edilmektedir. Lokal anestezi altında yapılan işlemde preparasyon sonrası geçici dişler hazırlanarak ağrı seviyesi minimum olmaktadır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?