Bursa Zirkonyum Tedavisi

Zirkonyum, porselen dişlerde kullanılan ve protez dişlerin alt yapısını oluşturan bir alaşımdır. 

Zirkonyum Randevusu Al

Bursa Zirkonyum Tedavisi

           Zirkonyum Kaplama; genellikle renk ya da yapı kaybı bulunan dişlerde görünümü düzeltmek için beyaz ve yarı şeffaf olan zirkonyum maddesi kullanılarak yapılan kaplama işlemidir. Estetik, sağlıklı ve dayanıklı bir materyaldir.Bursa Yıldırım şubesi hekimlerimiz  
        Öyle estetiktir ki , tecrübeli ekiple ve özenle yapılan zirkonyum dişleri kendi dişinizden ayırt etmek oldukça zordur.Bursa Yıldırım şubemizde özenle ve titizlikle uygulanan bu kaplama tedavasi ışık geçirgenliği yüksek olmasından dolayı sizleri en doğal görünüme kavuşturur. Çok çürümüş , kanal tedavisi yapılan dişlerin uzun ömürlü restorasyonunda, rengi koyulaşmış veya yüzeyi kötüleşmiş dişlerin restorasyonunda. Bir veya birkaç diş ile sınırlı olmak kaydıyla implant üstü estetik restorasyonunda, kırılmış dişlerin ve eksik dişlerin tamamlanmasında hatta Hollywood smile uygulaması olarak daha bembeyaz ve sağlıklı diş isteyen kişilere de uygulanır. Kendi dişlerimizde olduğu gibi zirkonyum dişlerin de bakımını düzenli bir şekilde yapmak önemlidir. özel diş ipiyle ağız bakımınızı sağlamanız, 6 aylık periyodlarla doktorunuza kontrole gitmeniz günde en az 2 kez diş ve diş etlerinizi fırçalamanız zirkonyum köprü ve kaplamalarınızı rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır. Doku dostu bir materyal olduğu içinde herhangi bir alerjiye sebep olmayacaktır. Çünkü zirkonyum doğadan çıkarılan beyaz bir metaryeldir.

Estetik diş hekimliğinde en büyük kurtarıcımız zirkonyum ile Bursa Yıldırım şubemizdeki profesyonel hekimlerimizin maharetli ellerinde gülüşünüzü güzelleştiriyoruz. Doğal ve bembeyaz dişlere sahip olmak hepimizin hakkı.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?