Bursa Nilüfer  Diş Beyazlatma Tedavisi

Bursa Nilüfer  Diş Beyazlatma Dişlerde istenmeyen renklenmelerin ve lekelerin yok edilmesine sağlayan diş beyazlatma olarak bilinir. Bursa Nilüfer  kliniğimizde uygulanan bu işlemde hastalarımız çoğu zaman ağrı hissetmemektedir. Bursa Nilüfer  Diş Polikliniğimizde siz hastalarımıza diş beyazlatma hizmeti vermekteyiz.

Diş Beyazlatma Randevusu Al

Bursa Nilüfer  Diş Beyazlatma Tedavisi

Bursa Nilüfer  şubemizde Diş beyazlatma işlemi son sistem teknoloji ile uygulanmaktadır. Diş beyazlatma, dişlerin yüzeyindeki gözenekli mine ve dentin yapısında oluşan renkli organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderilmesi işlemidir. Dişlere doğal parlaklığını kazandıran sağlıklı bir tedavidir. Ağız ve diş sağlığı için hızlı bir check-up şeklidir.

Diş Beyazlatma yöntemleri dişlerde az da olsa hassasiyete sebep olabilir. Bu diş hassasiyeti; havaya, çok sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklere karşı olabilir. Bu durum normal ve beklenen bir yan etkidir. Diş hassasiyetinin genellikle 24-48 saat içerisinde geçmesi beklenir. Diş hekimi tarafından uygulanan diş beyazlatma prosedürü en çok tercih edilen estetik diş tedavisi çözümlerindendir. Diş beyazlatma işlemi uygulanmadan önce, daha etkili sonuç almak için diş taşları temizlenir. Zarar görmemesi için, diş etleri koruyucu bir bariyerle kapatılır. Daha sonra diş hekimi tarafından dişlerin üzerine özel bir beyazlatıcı ajan (jel) sürülür. Jeli aktive etmek için lazer veya led ışık gibi özel bir ışık kaynağı kullanılır. Gülüş estetiğini arttıran ve kişiye özgüven veren bir işlemdir. Dişlerde meydana gelen renklenmeler diş beyazlatma (bleaching) işlemi ile giderilebilir ve daha beyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Diş gelişimini tamamlamış ve kullanılan beyazlatma ürünlere karşı alerji gibi bir engeli bulunmayan herkese, ihtiyacı dahilinde beyazlatma tedavileri uygulanabilir. Büyüme ve gelişiminin tamamlamamış kimselere, gebelere ve emziren annelere diş beyazlatma uygulaması önerilmez. Bursa Nilüfer  şubemizde beyazlatılan dişler ile daha estetik gülüşler elde edebilir bembeyaz dişler ile göz kamaştırabilirsiniz.

    Diş Beyazlatma işleminin istenen sonuca ulaşabilmesi için dişlerde tedavi gerektiren diğer işlemlerde tamamlanır. Varsa diş eti rahatsızlıkları tedavi edilir ve diş taşı temizliği işlem ile birlikte yapılır. Diş Beyazlatma işlemini Bursa Nilüfer şubemizde güvenle yaptırabilir ve  en hızlı şekilde estetik görünüme kavuşabilirsiniz. Gülüşünüzü güzelleştirellim.

Şube

Personel