Başakşehir Zirkonyum Tedavisi

Zirkonyum, porselen dişlerde kullanılan ve protez dişlerin alt yapısını oluşturan bir alaşımdır. Zirkonyum ile dişler yapay görüntüden uzaklaşarak hem daha beyaz görünmekte hem de kişiye daha doğal ve estetik bir gülüş sağlamaktadır. 

Zirkonyum Randevusu Al

Başakşehir Zirkonyum Tedavisi

Başakşehir Zirkonyum diş tedavisi estetiğin ve sağlamlığın bir arada istendiği durumlar için en güncel çözümdür. Başakşehir Zirkonyum diş tedavisi Çürümüş, renklenmiş, kırılmış dişlerde sağlamlık ve estetik azalır. Kişiyi sosyal hayattan alıkoyacak şekilde rahatsız eden bu kötü durumlar için hızlı, sağlam, estetik çözüm zirkonyum diş tedavisidir.

Zirkonyum diş Tedavisinde Diş yüzeyinden bu kötü durumdaki dokuların uzaklaştırılması zirkonyum diş için yeterli boşluk elde edilebilir. Bu özelliği ile dişleri de korur. Doğal diş renginde olması üst düzey estetik özellikler sunarken sağlamlığı ile rakiplerinin önüne geçmektedir. Başakşehirde zirkonyum diş tedavisi hizmeti veren kliniğimiz uzman kadrosuyla hastalarına bu konuda yardımcı olmaktadır.

Zirkonyum diş Çağımızda gülüş estetiğinin çok önemli bir gerekliliğe dönüşmüş olması ile zirkonyum diş tedavisine ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sosyal ortamlarda kişinin kendine özgüveninin bir simgesi olan güzel bir gülümseme, zirkonyum diş tedavisi ve gülüş tasarımı hızlı, kolay şekilde yapılabilir. Başakşehir Beyazışık’da yüz fotoğrafı, üç boyutlu (3D) ölçüler ve yapay zeka destekli tasarım programları ile size özel zirkonyum diş tedavisi yaptırmaktadır.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?