Başakşehir Yaprak Diş Tedavisi

Halk arasında yaprak diş (lamine) olarak da bilinen, kırılmış ya da aşınmış dişlerin tedavisinde kullanılır.

Yaprak Diş Randevusu Al

Başakşehir Yaprak Diş Tedavisi

Latince yaprak anlamına gelen, halk arasında da yaprak diş olarak yaygınlaşan lamınalar dişlerin ön yüzeylerine uygulanan özel estetik porselenlerdir. Başakşehirde yaprak diş tedavisinin, estetik problemlerin giderilmesi amacıyla son dönemlerin en popüler tedavi yöntemlerinden biri olarak kliniğimizde uygulaması yapılmaktadır. Başakşehirde yaprak diş tedavisi için muayeneden sonra hekimimiz sizin ağız yapınıza ve tedavinin gerekliliklerine göre en uygun tedaviyi önerecektir.

Çeşitli nedenlerle estetiğini kaybetmiş, kırılmış, çatlamış dişlerde, tedavi edilemeyen renklenmelerde dişler arası boşlukların giderilmesinde dişler arasındaki bicin boyut farklılıklarının giderilmesinde hekimin uygun bulması durumunda yaprak diş tedavisi uygulanir. Hastalarin ortodonti tedavisi uygun olmaması veya oral hijyeninin yetersiz olması gibi durumlarda yaprak diş tedavisi uygun olmayabilir. Başakşehirde yaprak diş alanında uzman hekim tarafından uygun başka tedavi seçenekleri sunulabilir.

Dişlerde en az aşındırmayla yapılan bir tedavi olması, yüksek estetik sağlaması nedeniyle avantajlı bir tedavi olan yaprak diş tedavisi en az 2 seans suren kolay, ağrısız bir tedavidir. Başakşehirde yaprak diş alanında uzman hekimimizin yaptığı tedaviyle, hastanın düzgün bakımı ve düzenli kontrollerle yıllarca güvenle kullanılabileceğini ön görmektedir. Gülüşünü yaprak porselenlerle değiştirmek isteyen hastalarımız Başakşehirde yaprak diş tedavisi alanında uzman hekimimizde muayene olabilirsiniz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?