Başakşehir Şeffaf Plak Tedavisi

Başakşehir şeffaf plak tedavisi, tel tedavisine alternatif olarak uygulanan diş konum bozuklarını düzelten bir tedavi şeklindedir. Ortodonti tedavisi görürken dışarıdan asla belli olmayan tedavi yöntemi özellikle ergenlik çağındaki hastaların ortodonti tedavisine heveslenmesine neden olmakta, tedaviden uzaklaşmalarını önlemektedir.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Başakşehir Şeffaf Plak Tedavisi

Başakşehir şeffaf plak tedavisi, tel tedavisine alternatif olarak uygulanan diş konum bozuklarını düzelten bir tedavi şeklindedir. Dişlerin konumlarının bozuk olması estetik ve fonksiyonel açıdan sıkıntı yaratmakta ve mutlaka tedavi ettirilmelidir.

Başakşehir şeffaf plak tedavisi dijital diş hekimliğinin gelişmesiyle daha popüler hale gelmiştir. Başakşehir şeffaf plak tedavisi diş telinin görünümünden rahatsız olan hastalar için üretilmiştir. Ortodonti tedavisi görürken dışarıdan asla belli olmayan bir tedavi yöntemi özellikle ergenlik çağındaki hastaların ortodonti tedavisine heveslenmesine neden olmakta ve tedaviden uzaklaşmalarını önlemektedir.

Başakşehir şeffaf plak tedavisi, ortodonti uzmanı tarafından muayene edildikten şeffaf plak tedavisine uygun görüldüğünde başlanmaktadır. Dijital ağız içi tarayıcısıyla ölçü alınıp bu ilgili firmaya yollanır ve tedavi boyunca uygulanacak şeffaf plaklar firma tarafından bir buçuk ay içerisinde teslim edilmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?