Başakşehir Porselen Diş Tedavisi

Metal destekli porselenlerin laboratuvar ortamında metal alaşım üzerine porselen konularak elde edilir.

Porselen Diş Randevusu Al

Başakşehir Porselen Diş Tedavisi

Porselen Diş porselenler uzun yıllardır diş hekimliğinde kullanılmaktadır. Sağlamlık açısından iyidir ve bu da kullanım açısından bir çok avantajı beraberinde getirir. Başakşehirde Porselen diş tedavisi için muayeneden sonra hekimimiz sizin ağız yapınıza ve tedavinin gerekliliklerine göre en uygun tedaviyi sunacaktır.

Porselen diş tedavisi özellikle ağızda görünmeyen arka bölgelerde tercih edilir. Harap olmuş dişlerde bile metal destekli porselen diş kullanarak o dişi fonksiyonel açıdan uygun hale getirip kullanılmasını sağlamak mümkün olur. Porselen diş porselenleri krom, nikel, kobalt veya krom alaşımlarının üzerine porselen işleyerek Başakşehirde Diş laboratuvarlarında elde ederiz.

Bundan dolayı metal destekli kaplamalar genellikle ön bölgedeki dişlerde estetik açıdan tavsiye edilmez ve daha çok arka dişlerde uygulanır. Zirkonyum alt yapılı porselenler ise hem ön dişlerde kullanılabilecek kadar estetik olması hem de arka dişlerde kullanılabilecek kadar sağlam olması nedeniyle diş hekimleri tarafından güvenle tercih edilen kaplama çeşididir. Başakşehirde Porselen diş birimimizde sizlere en iyi hizmeti vermek için kliniğimize bekliyoruz

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?