Başakşehir Endodonti (Kanal Tedavisi)

Kanal tedavisi ciddi hasar görmüş ya da iltihaplanmış bir dişi onarmak ve çekim işlemi olmaksızın kurtarmak için yapılan bir tedavidir.

Endodonti (Kanal Tedavisi) Randevusu Al

Başakşehir Endodonti (Kanal Tedavisi)

Başakşehir endodonti tedavi, kanal tedavisi olarak da bilinen dişin pulpa dokusu şeklinde adlandırılan damar ve sinir dokusunun uygun tedavi aletleri ile, uzaklaştırılması işlemidir, kanal tedavisine karar verilme süreci hastamızın derin, spontan (kendiliğinden) ağrı şikayetleri, dişin herhangi bir sebeple darbe sonucu, kök sinir harabiyeti sonrası protez planlaması dahilinde uzun cadede kullanımı öngörülen dişlere uygulanan kanal tedavisi metodudur.

Başakşehir endodonti tedavi sürecini; dişin daha önceki enfeksiyon hikayesi, kök kanal ucundan lezyon (yara), kistik enflame(iltihap) yapılır, travma hikayesi ya da ağrının tipi belirler. Bir seans ile bir kaç aylık takibe kadar varabilen süreçte hastanın metabolizmasının hızı ve kanal atıklarının uzaklaştırılması endodonti tedaviyi olumlu sonuçlandırır. Hastalarda, dişin pulpa (damar sinir sistemi), Uzaklaştırıldıktan sonra, kanal içini uygun materyaller ile doldurma işlemidir, endodonti tedavisi sonrası, sistemik ciddi hastalıkların bulunmayışı tedavide yüz güldüren sonuçlar sunar.

Beyaz ışık Başakşehir şubemizde hastalarımıza rutin uygulanan tedaviler arasında bulunmaktadır. Beyaz ışık Başakşehir diş polikliniği olarak hizmet sunduğumuz hastalarımıza bizi ziyaret etmeyi düşünen hastalara tedavileri son bilimsel veriler ışığında fayda sağlayacak güvenli donanımla sunmak öncelikli misyonumuz arasında yer alıyor. Gülüşünüze, en kıymetli olan sağlığı katma amaçlı Beyaz ışık diş polikliniği Başakşehir şubesine bekleriz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?