Başakşehir Diş Beyazlatma Tedavisi

Dişlerde bulunan kötü renklenmelerin ve lekelerin yok edilmesine diş beyazlatma denir.

Diş Beyazlatma Randevusu Al

Başakşehir Diş Beyazlatma Tedavisi

Diş beyazlatma, dişlerin mine ve dentin tabakasında oluşan renklenmelerin giderilmesi tedavisidir. Bu renklenmelere birçok etken neden olabilir. Bu renklenmeler; aşırı flor alınması, gelişim çağında alınan ilaçlar, kanal tedavileri, çay kahve vb. boyar gıdaların aşırı tüketimi, sigara, travma gibi nedenlerden oluşabilir. Başakşehirde Diş beyazlatma işlemi klinik ortamında hekim tarafından uygulanabildiği gibi hasta tarafından evde de uygulanabilir. Beyaz ışık başakşehir şubemizde hastamızı muayene edip hastalarımızın beklentilerine göre 2 tip beyazlatma tedavisini de gerçekleştiriyoruz. Ev tipi beyazlatmaya (home bleaching) karar verilmişse kliniğimizde hekim tarafından size özel şeffaf ve elastik plaklar hazırlanır. Bu plakların içerisine size vereceğimiz beyazlatma ajanı yerleştirilip en az 6-7 saat süreyle uygulanır. Hastamız bu tedaviyi gece yatarken uygulayabilmekte böylelikle sosyal hayatı aksamamaktadır. Düzenli olarak hergün uygulama yapılırsa 10-14 gün içerisinde tedavi sonlandırılır.

Beyaz ışık Başakşehir şubemizde uygulanan beyazlatma (office bleaching) tedavisi hekim tarafından kontrollü şekilde yapılıp en fazla 30-60 dakika sürecek işlemdir. Klinikte uygulanan beyazlatma ajanı; ev tipinde kullanılan ajana göre daha yüksek konsantrasyondadır. Uygulamada dişetlerine özel jel bariyer uygulanıp yumuşak doku korunur. Başakşehirde diş beyazlatma tedavisi için özel ışın kullanılarak beyazlatma işleminin hızlanması sağlanıyoruz.

Başakşehirde diş Beyazlatma için kullandığımız ajan sadece diş minesine etki etmektedir. Beyazlatma ajanı porselen kaplama, dolgu gibi restorasyonlar üzerinde etkili olmayacağı için renk değişimi gözlenmez.
Beyazlatma işleminde uygulanan ajan nedeniyle diş minesi dış ortama açık hale gelmektedir.Bu nedenle diş beyazlatma tedavisinde sonrasında en azından 1 hafta renkli gıdalardan kaçınmalı;çay, kahve, sigara olabildiğince az tüketilmelidir.Böylece sonuç daha tatmin edici olacaktır. Biz gülümsemekten keyif alan kocaman bir aileyiz. Siz de beyaz gülüşlere sahip olup gülümsemekten keyif almak istiyorsanız Beyaz Işık Başakşehirde diş beyazlatma işlemi için şubemiz herzaman hizmetinizdedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?