Bahçelievler Zirkonyum Tedavisi

Bahçelievler Zirkonyum Tedavisi, Porselen dişlerde kullanılan protez dişlerin alt yapısını oluşturan alaşımdır. Zirkonyumla dişler yapay görüntüden uzaklaşarak daha beyaz, kişiye doğal, estetik gülüş sağlamaktadır. 

Zirkonyum Randevusu Al

Bahçelievler Zirkonyum Tedavisi

Porselen Dişlerde kullanılan ve protez dişlerin alt yapısını oluşturan Zirkonyum tedavisi Bahçelievler Şubemizde gerçekleştirilmektedir. Bahçelievler Şubemizdeki tedavi sonrasında hastalarımız sağlıklı estetik bir gülüşe sahip olmaktadırlar. Doğada var olan beyaz renkli ve dayanaklı bir madde ( Zirkonya) kullanılarak uygulanan bir tedavi olan Zirkonyum, ağız dokusu ve vücutla uyumlu bir işlemdir.

Yapısı gereği ışığı geçiren bir yapıya sahip olan Zirkonyum bu yapısı sayesinde kişiye yapaylıktan uzak doğal bir gülüş sağlarken kişi üzerinde herhangi alerjik reaksiyona sebep olmamaktadır. Bahçelievler Şubemizde gerçekleştirilen Zirkonyum tedavisi sonrasında hastalarımızın tat duyularında da değişim meydana gelmemektedir.

Kişinin sosyal hayattaki özgüveni için büyük önem taşıyan estetik beyaz bir gülüş için Bahçelievler Şubemizde Zirkonyum tedavisi son teknoloji kullanılarak hızlı ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi estetik bir gülüşe sahip olmak için Bahçelievler Şubemize bekliyoruz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?