Bahçelievler Yaprak Diş Tedavisi

Bahçelievler Yaprak Diş (lamine) Tedavisi, kırılmış veya aşınmış dişlerin tedavisinde kullanılır. Dişlerde zamanla meydana gelen pek çok problem gün geçtikçe kişinin özgüvenini kırmaktadır.

Yaprak Diş Randevusu Al

Bahçelievler Yaprak Diş Tedavisi

Dişlerde zamanla meydana gelen pek çok problem gün geçtikçe kişinin özgüvenini kırmaktadır. Estetik bir gülüş elde etmek isteyen hastalarımızın Bahçelievler Şubemizde tercih ettiği yöntemlerden birisi de Yaprak Diş tedavisidir. Bahçelievler şubemizde Lamina (yaprak diş) tedavisiyle dişler arasındaki boşlukların kapatılması, dişlerin boylarının uzatılması, kırık-çatlak dişlerin tedavisi, diş renklerinin düzeltilmesi, çapraşıkların düzeltilmesi amaçlanmaktadır.

Günümüz teknolojisinin bütün imkanlarının kullanıldığı Bahçelievler Şubemizde uygulananan Yaprak Diş Tedavisi dişlerde meydana gelmiş olan problemleri dişte yapılan minimum kesilmeyle mümkün kılmaktadır. Acısız ve ağrısız Yaprak Diş tedavisi ‘nin süresi ise ortalama bir haftadır.

Bahçelievler Şubemiz, alanında uzman ve tecrübe sahibi hekim kadrosunun uyguladığı Yaprak Diş tedavisi sonucunda estetik bir gülüş arzusunda olan hastalarımızı beklemektedir.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ