Bahçelievler Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Bahçelievler şeffaf plak tedavisi, bir seri plaktan oluşan, dişlere uygulanan ataçmanlarla dişleri hafif hareket ettirerek istenen konuma gelmesini sağlayan bir ortodonti tedavisidir. Şeffaf plaklar 15 günde bir değiştirilmekte ve bir sonraki plağa geçiş yapılmaktadır. Bahçelievler Kliniğimizde uzman hekim kadromuzda hizmet vermekteyiz.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Bahçelievler Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Bahçelievler şeffaf plak tedavisi, bir seri plaktan oluşan, dişlere uygulanan ataçmanlarla dişleri hafif hafif hareket ettirerek istenen konuma gelmesini sağlayan bir ortodonti tedavisidir. Bahçelievler şeffaf plak tedavisi, tamamen estetik ve görünmeyen plaklardan oluşan bir tedavidir.

Bahçelievler şeffaf plak tedavisi, dişlerin son halinin simülasyonunu görülmesini ve hastanın tedavi sonucu hakkında fikir edinmesini sağlamaktadır. Şeffaf plaklar 15 günde bir değiştirilmekte ve bir sonraki plağa geçiş yapılmaktadır. Plaklar değiştikçe dişler istenen seviyelere gelmektedir. Her bir plağın dişleri belli bir kapasitede hareket ettirme yeteneği vardır. O yüzden mutlaka diğer plağa geçilmelidir. Plaklar tamamen dijital ortamda bilgisayar üzerinden üretilmektedir.

Bahçelievler şeffaf plak tedavisi, plaklar kullanılırken mutlaka ortodonti uzmanı tarafından dönem dönem kontrol edilmekte ve tedavi süresi takip edilmektedir. Plaklar tamamen şeffaf oldukları için hastalara estetik açısından herhangi bir problem çıkarmamaktadır. Plakların temiz tutulması şeffaflığının bozulmaması ve tedavi sürecinin doğru gitmesi açısından çok önemlidir.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ