Bahçelievler Porselen Diş Tedavisi

Metal destekli porselenlerin laboratuvar ortamında metal alaşım üzerine konularak elde edilir.

Porselen Diş Randevusu Al

Bahçelievler Porselen Diş Tedavisi

Laboratuvar ortamında büyük özenle hazırlanan metal destekli porselen diş tedavisi Bahçelievler Şubemizde pek çok hastamıza estetik bir gülüşü mümkün kılmaktadır. Bahçelievler Şubemizde yapılan Porselen Diş tedavisinde kullanılan diş dokusuna uygun krom, nikel, kobalt veya krom alaşımları yüksek dayanıklılığı sayesinde hasta memnuniyetini artırır.

Bahçelievler Şubelimizde uygulanan porselen diş tedavisi hastamızlarımıza kendi diş hissini verir. Bu durumda hastalarımızın memnuniyetinin artmasına sebep olmaktadır. Hastalarımız Bahçelievler Şubemiz’de son teknoloji kullanarak uygulanan Porselen Diş tedavisiyle bir günde estetik gülüşe kavuşabilmektedir.

Estetik bir gülüşün insan duruşuna etkisinin bilincinde olan Bahçelievler şubemizin tecrübeli hekim kadrosu gülünüşünüzün ön plana çıktığı Porselen Diş tedavisini büyük özenle yapar. Porselen diş tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi almak; gülüşüne estetik bir anlam kazandırmak isteyen hastalarımızı Bahçelievler şubemizde ağrılamaktan büyük mutluluk duyarız.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?