Bahçelievler Periodontoloji Tedavisi

Bahçelievler Periodontoloji Tedavisi, Dişler ve dişleri çevreleyen dokularda oluşan hastalıkların tanısı, tedavisini hedefleyen diş hekimliği dalına verilen addır.

Periodontoloji Randevusu Al

Bahçelievler Periondontoloji Tedavisi

Bahçelievler Şubesi ’nin uzman hekim kadrosu Periodontoloji tedavisiyle dişlerdeki dokuların tanısı ve tedavisini gerçekleştirmektedir. Periodontoloji işlemiyle amaçlanan dişlerimizin tutunduğu ve beslendiği dokuların sağlığını tesis etmektir. Bahçelievler Şubesinde gerçekleştirilen Periodontoloji işlemi esnasında diş taşları temizlenirken kökler temizlenerek ağız hijyeni sağlanmaktadır.

Hastalarımızın memnuniyetinin temel alındığı Bahçelievler Şubesinde Periodontoloji işlemi hasta onayı alındıktan sonra büyük bir hassasiyetle yapılmaktadır. Yaygın olarak yavaş ve ağrısız şekilde ilerleyen Periodontitis, zamanla ağız kokusu, kızarıklık, kanama ve plaklara sebep olmaktadır. Bu sebeple Periodontoloji İşlemi dişlerde oluşan plakların temizlenmesi, diş etlerinin tedavi edilmesi, taşların temizlenmesi şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Bahçelievler Şubesinde zamanla diş kaybına kadar gidebilecek olan problemlerin Periodontoloji tedavisi uzman hekim kadromuzun müdahalesiyle yapılmaktadır. Periodontoloji tedavisi hakkında bilgi almak, işlem hakkında sorularınıza yanıt bulmak için siz değerli hastalarımızı Bahçelievler Şubesine bekliyoruz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?