Bahçelievler Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) Tedavisi

Bahçelievler Pedodonti Tedavisi, 0-13 yaş arasında olan çocukların diş ve çene yapısını inceleyen ve problemli durumlara müdahale eden bir bilim dalıdır.

Pedodonti Randevusu Al

Bahçelievler Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) Tedavisi

Bahçelievler şubemiz ağız sağlığının yetişkin yahut çocuk farketmeksizin her kişi için büyük önem taşıdığının bilincindedir. Bu sebeple Bahçelievler şubemizde çocukların ağız ve diş sağlıklarının kontrol altında tutulması amacıyla alanında yetkin pedodonti uzmanları çocuklara uygun olan gerekli tedaviyi uygulamaktadır.

Ağız ve diş sağlığında kişilerin çocukluk döneminde elde ettikleri kazanımların önemine vurgunun yapıldığı Bahçelievler şubemizdeki pedodonti tedavisinde ilk amaç, çocuklarda oluşabilecek olan ağız sağlığı sorunlarının önüne geçmek; çürük olmaksızın çocukların yaş almasını olanaklı kılmaktır. Bahçelievler Şubemizde yetişkin hastalarımızdan farklı olarak pedodonti uzmanlarımız çocuklara acısız şekilde işlem yaparken çocuklarla kurulan iletişime de dikkat ederek çocuğun tedaviden korkmasının önüne geçmektedir.

0-13 yaş arası çocukların diş, çene yapısının incelendiği; problemli durumlarda vakit kaybetmeksizin müdahalenin yapıldığı Bahçelievler şubesi pedodonti bölümü çocuklarınızın ağız sağlığına büyük önem vermektedir. Süt kanal tedavisi, ampütasyon, apeksogenezis gibi çeşitli tedaviler hakkında ayrıntılı bilgi almak için çocuklarının ağız sağlığına dikkat eden siz değerli ebeveynlerimizi Bahçelievler şubemize bekliyoruz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?