Bahçelievler Ortodonti Tedavisi

Bahçelievler şubemizde son teknoloji teknik ve metaryeller kullanılmaktadır. içerisinde yer alan dişlerin düzenini sağlayan bir bilimdir. 

Ortodonti Randevusu Al

Bahçelievler Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Diş ve çene hizasındaki düzensizliklerin çözümünü amaçlayan Ortodonti tedavisi Bahçelievler Polikliniğinin uzman ortodontist hekimleri tarafından yapılmaktadır. Bahçelievler Şubemizde yapılan ortodonti tedavisinde amaç ise, hastalarımızın düz, sağlıklı estetik dişlere sahip olabilmeleri; ortodontik problemlerden dolayı meydana gelebilecek her türlü sorunun çözüme ulaşmasıdır.

Ortodontik tedavinin yapıldığı Bahçelievler şubesinde hekimlerimiz hastada sonradan oluşabilecek komplikasyonların engellenmesine büyük önem verir; tedavi hakkında hastaya ayrıntılı bilgi vermek suretiyle hastanın işlemden maksimum verim almasını sağlar. Dişlerdeki sapmaların zamanla diş kaybına kadar gittiği ortodontik problemlerin tedavisi esnasında Bahçelievler şubemizde son teknoloji teknik ve metaryeller kullanılmaktadır. Ortodontik tedavide dişlerdeki erken sapmaların zamanında fark edilmesi tedavide uygun zaman seçimi açısından büyük önem taşımaktadır.

Çarpıklıktan uzak sağlıklı bir gülüş için siz değerli hastalarımızı Bahçelievler şubemizde ağırlamaktan, her türlü soru ve sorununuza yanıt vermekten mutluluk duyarız.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?