Bahçelievler İmplant Tedavisi

Bahçelievler implant tedavisi, Eksik olan dişlerin yerine yenisinin yapılabilmesi işlemi implant olarak bilinir. Bahçelievler implant tedavisi esnasında yalnızca tedaviye ihtiyaç olan diş işleme alınırken çevre dişler kesinlikle zarar görmemektedir.

İmplant Randevusu Al

Bahçelievler İmplant Tedavisi

Eksik dişlerin yerini yapılabilecek en doğal şekilde doldurulmasının hedeflendiği implant tedavisi Bahçelievler Polikliniğimizdeki çene cerrahisi- implantoloji uzmanları tarafından yapılmaktadır. Son teknolojinin kullanıldığı steril bir ortama sahip olan Bahçelievler şubemizdeki İmplant tedavisindeki bütün implantlarda titanyum esas alınmaktadır. Bununla birlikte Bahçelievler şubemizde kullanılan implantlar ömür boyu kırılmalara karşı garanti altındadır.

Bahçelievler şubemizde uygulanacak olan İmplant tedavisi öncesinde hastalarımızın genel sağlık kontrollerinin yapılmasına büyük önem verilmekte; çene kemiğine uygulanan çivileme işlemi esnasında herhangi bir sorunun meydana çıkmamasına özen gösterilmektedir. Bahçelievler implant tedavisi esnasında yalnızca tedaviye ihtiyaç olan diş işleme alınırken çevre dişler kesinlikle zarar görmemektedir.

Kaybedilen dişlerin yerine mükemmel uyum sağlamak amacıyla yapılan; hastalarımıza hem ağız sağlıklarının tesisini hem de estetik bir gülüşe sahip olmalarını olanaklı kılan implant tedavisiyle alakalı olarak Bahçelievler şubemizin İmplant birimi tecrübeli uzman kadrosu her türlü sorunun çözümü için sizleri beklemektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?