Bahçelievler Endodonti (Kanal Tedavisi)

Bahçelievler Endodonti (Kanal Tedavisi) Tedavisi, ciddi hasar görmüş veya iltihaplanmış dişi onarmak ve çekim işlemi olmadan kurtarmak için yapılan tedavidir.

Endodonti (Kanal Tedavisi) Randevusu Al

Bahçelievler Endodonti (Kanal Tedavisi)

Ağır hasar görmüş dişi kurtarmayı amaçlayan Bahçelievler şubemizde gerçekleştirilen Endodonti tedavisinde hasarlı diş çekilmek yerine enfeksiyon veya çürüğün tedavisi yapılmaktadır. Bahçelievler şubemizde tecrübeli hekim kadromuzun gerçekleştirdiği pulpa ( kanal) tedavisiyle hastalarımızın ağız sağlığı amaçlanmaktadır.

Hastaların bir kısmının semptom göstermediği, bir kısmının ise ağrı ve şişlik şikayetinde bulunduğu endodontik tedavide asıl teşhis radyolojik görüntüleme yoluyla konulabilmektedir. Bahçelievler Şubemizde endodonti tanı konulduktan bir kaç seans sonra tedavi uzman hekimlerimiz tarafında yapılmaktadır. Bahçelievler Şubemizde endodonti tedavisi esnasında lokal anestezi uygulanır akabinde diş sağlığını tehlikeye atan öğeler temizlenir.

Tedavi yapılmadığı sürece diş kaybı başta olmak üzere pek çok sağlık problemine de sebep olabilecek olan endodonti problemlerin tedavisi İçin sizleri Bahçelievler şubemize bekliyoruz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?