Bahçelievler Diş Beyazlatma Tedavisi

Bahçelievler Diş Beyazlatma, Dişlerde bulunan leke ve renklerin giderilmesini sağlayan tedavi yöntemidir. Gün içerisinde aktif olarak tüketilmekte olan çay, sigara, çay gibi ürünlerin dişlerde meydana getirdiği leke problemilerine Diş Beyazlatma işlemi uygulanarak giderilmektedir.

Diş Beyazlatma Randevusu Al

Bahçelievler Diş Beyazlatma Tedavisi

Gün içerisinde aktif olarak tüketilmekte olan çay, sigara, çay gibi ürünlerin dişlerde meydana getirdiği leke problemi, Beyaz Işık Bahçelievler Şubesinde Diş Beyazlatma işlemi neticesinde çözülmektedir. Diş Beyazlatma estetik bir gülüş elde etmek isteyen değerli hastalarımızın Bahçelievler şubesinde sıklıkla tercih ettikleri kolay acısız bir yöntem olmakla birlikte gülüşünüzü ön plana çıkarmaktadır.

Diş minesinin yapısından dolayı dişlerde zamanla meydana gelen renk değişimin çözümünün amaçlandığı Diş Beyazlatma işlemi sonrasında hastalarımızın uzman hekimin işlem sonrası önerilerine dikkat etmeleri işlemin kalıcılığının artırmaktadır.

Bahçelievler şubesinde yapılan diş beyazlatma işlemi steril klinik ortamında insan sağlığı açısından herhangi bir tehlikesi bulunmayan perokstli maddelerin kullanılmasıyla yapılmaktadır. Hastalarımızın onayı sonrasından evvela dişin kendi rengi tespit edilir akabinde ise özel cihaz vasıtasıyla beyazlatıcı ajan uzman hekimin kontrolüyle dişlere sürülerek Diş Beyazlatma işlemi gerçekleştirilir. Gülüşününüzü estetik açıdan ön plana çıkaran Diş Beyazlatma işlemi için siz değerli hastalarımızı Beyaz Işık Bahçelievler Şubesine bekliyoruz.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?