Bağcılar Zirkonyum Tedavisi

Zirkonyum, porselen dişlerde kullanılan ve protez dişlerin alt yapısını oluşturan bir alaşımdır. 

Zirkonyum Randevusu Al

Bağcılar Zirkonyum Tedavisi

Bağcılar şubemizde zirkonyum diş tedavileri gülüş dizaynı eğitimi görmüş hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Zirkonyum diş eksik dişlerin yerini alacak dişin yapılması işlemidir. Bağcılar şubemizde yapılan zirkonyum diş tedavileri estetik, çiğneme ve fonasyonu düzeltmek amacıyla yapılmaktadır.

Bağcılar kliniğimizde zirkonyum tedavisi için gerekli tüm dijital ölçü cihazlarımız mevcuttur. Zirkonyum dişlerin alt yapısını beyaz renkli zirkonyum oluşturmaktadır. Zirkonyum blok halinde de yapılabilir. Bağcılar kliniğimizde yapılan zirkonyum dişlerin alt yapıları amann girrbach(made ın germany) veya bruxir (kırılmayan zirkonyumlar) markalarıdır. Bruxir zirkonyum lar dünyanın en yüksek kırılmazlık özelliğine sahip zirkonyum lardır.

Bağcılar kliniğimizde özellikle ön gurup dişlere zirkonyum diş yapılmaktadır. Zirkonyum dişlerin ışık geçirgenliği porselen dişler nazaran çok daha üst düzeydedir. gülüş dizaynı sayesinde hastamız en güzel gülüşe sahip olabilir. Güzel gülüşler kişilerin özgüveninin artmasını sağlar.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?