Bağcılar Yaprak Diş Tedavisi

Bağcılar Yaprak Diş Tedavisi, olarak da bilinen yaprak diş (lamine), kırılmış veya aşınmış dişlerin tedavisinde kullanılmaktadır. Yaprak diş tedavisi (lamine) diş hekimliğin en hassasiyet isteyen işlemlerinden biridir. Bundan dolayı yapılan tedavilerin dijital ortamla yapılması başarı şansını yükseltir.

Yaprak Diş Randevusu Al

Bağcılar Yaprak Diş Tedavisi

Bağcılar şubemizde yaprak diş tedavileri gülüş dizaynı, hollywood gülüşü sağlama eğitimi görmüş hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. bağcılar şubemizde yapılan yaprak diş tedavileri estetik ve konuşma ile ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla yapılmaktadır. Yaprak diş tedavisi diş hekimliğin en hassasiyet isteyen işlemlerinden biridir.bu nedenle yapılan tedavilerin dijital ortamla yapılası başarı şansını yükseltir.

Bağcılar kliniğimizde yaprak diş tedavisi için gerekli tüm dijital ölçü cihazlarımız mevcuttur. hastanın çekilen fotoğrafları ve alınan dijital ölçüleri sayesinde hastaya dişlerinin bitmiş hali gösterilebilir. Bağcılar kliniğimizde yapılan yaprak diş lerin beş yıl garantisi mevcuttur. Diş yüzeyinin dudak kısmında yapılan inceltmeden sonra ölçüler alınır ve istenilen dizayn ve renge karar verdikten sonra hazırlanan protetik restorasyonlar aşındırılmış kısma yapıştırılır. Çok ince olan yaprak diş ışığı çok iyi geçirerek mükemmel estetik sağlar.

Bağcılar kliniğimizde özellikle ön gurup dişlere yaprak diş yapılmaktadır. Gülüşünü değiştirmek isteyen hastaları kliniğimize bekliyoruz.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ