Bağcılar Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Bağcılar şeffaf plak tedavisi, diş teli olmaksızın şeffaf plaklarla uygulanan ortodontik tedavidir. Bağcılar şeffaf plak tedavisi, her yaştan hastalara uygulanabilmektedir. Bağcılar kliniğimizde alanında Uzman hekim kadromuzla siz hastalımızı şeffaf plak tedavisi için hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Bağcılar Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Bağcılar şeffaf plak tedavisi, diş teli olmaksızın şeffaf plaklarla uygulanan ortodontik tedavidir. Telin metal görünümünden kurtulunup daha estetik bir tedavi uygulanmaktadır.

Bağcılar şeffaf plak tedavisi, her yaştan hastalara uygulanabilmektedir. Bağcılar şeffaf plak tedavisi, dijital ölçü alındıktan sonra tedavide kullanılacak plakların hepsinin gelmesiyle başlar. Ortodonti uzmanı firmadan gelen plakları haftalara göre uygulamaktadır. Plaklar ağza takıldıkça bozuk olan diş konumları düzelmekte ve istenilen sonuçlar alınmaktadır. Şeffaf plaklar ağızda en az 20-22 saat boyunca takılı kalmaktadır. İstenilen saatlerden daha düşük sürelerde ağızda kalması durumunda arzu edilen tedavi etkilenmekte ve tedavi süresi uzamaktadır.

Bağcılar şeffaf plak tedavisinin avantajları hastaların plaklarını istedikleri zaman çıkarmaları, daha estetik olması, dişlerin daha kolay temizlenebilmesidir. Şeffaf plak dişleri kademe kademe istenilen konumlara getirerek dişlerde çapraşıklık, boşluk ve konum bozuklarını gidermektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?