Bağcılar Periodontoloji Tedavisi

Bağcılar Peridontoloji Tedavisi, Dişler ve dişleri çevreleyen dokularda oluşan hastalıkların tanısı, tedavisi ve de tedaviden kazanılan sağlığın sürdürülebilmesini hedefleyen diş hekimliği verilen addır. Bağcılar Diş Polikliniğimiz de siz hastalarımızı tedavilerinizin gerçekleşmesi için beklemekteyiz.

Periodontoloji Randevusu Al

Bağcılar Periondontoloji Tedavisi

Periodontoloji  (diş eti hastalıkları ve tedavisi bilimi), ağız içerisindeki dişi çevreleyen destek dokuları  yani çene kemiği ve diş etinde oluşan hastalıkların tanısı daha sonra tedavisi en sonunda da kazanılan sağlığın sürdürebilmesini hedefleyen diş hekimliği dalıdır. Periodontoloji  (diş eti hastalıkları ve tedavisi bilimi) diş sağlığı kadar önemli bir konudur.

Periodental tedavinin amacı sağlıksız durumdaki diş etlerinden kaynaklı diş kaybının önüne geçmektir. Periodontoloji (diş eti hastalıkları ve tedavisi bilimi) diş hekimliğinin uzmanlık dallarından biri olup ,işlemi yapan diş hekime periodontolog denir. Diş etlerinde oluşmuş hastalıklar hastalık durumu tipine göre tedavi edilir. Tedavi genel olarak detertraj (diş taşı temizliği), Küretaj (Görünen diş etinin altındaki problemli dokuların tedavi edilmesi) ve mukogingival işlemler olarak özetlenebilir.

Periodontoloji (diş eti hastalıkları ve tedavisi bilimi ) tedavisi temel olarak diş hekimliğinde bütün tedaviler öncesi yapılması gereken birinci tedavidir. Periodontaloji tedavisi sonrası diğer tedavilerin başarısı sürdürülebilirliğini oldukça fazla etkiler.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?