Bağcılar Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) Tedavisi

Pedodonti, 0-13 yaş arasında olan çocukların diş ve çene yapısını inceleyen ve tedavisini sağlayan diş bilimi dalıdır.

Pedodonti Randevusu Al

Bağcılar Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) Tedavisi

Bağcılar şubemizde pedodonti tedavileri uzman hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Pedodonti çocuk diş hekimliği bilimidir. Bağcılar şubemizde yapılan pedodonti tedavileri koruyucu, var olan hasarın giderilmesi ve önleyici tedavilerdir.

Bağcılar kliniğimizde pedodonti tedavisi için gerekli tüm xray cihazlarımız mevcuttur. Pedodonti erken dönemde süt dişlerinde oluşan çürüklerin tedavi edilmesini amaçlar. uzun dönemde süt dişlerinin yerlerini koruması ve vakti geldiğinde düşmesi ile daimi dişlerin düzgün çıkması sağlanmış olur. Bağcılar kliniğimizde çocukların tedavilerini korkmadan yaptırmaları için çocuk kliniğimiz mevcuttur.

Bağcılar kliniğimizde pedodonti tedavileri ve teşhisleri için bazı zamanlarda okul taramaları yapılmaktadır. bu taramalarda çocukların korkularını yenmeleri sağlanmakta, hekim hasta uyumu elde edilmektedir. iki yaşından itibaren çocuklarda diş fırçalama florsuz diş macunları ile yapılmalıdır. Eğer çocuk yemek yerken veye içecek içerken bir ağrı ile karşılaşıyorsa hekime başvurmak gerekmektedir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?