Bağcılar İmplant Tedavisi

Bağcılar İmplant Tedavisi, Eksik olan dişlerin yerine yenisinin yapılabilmesi için çene kemiğine uygulanan vidalama işlemi implant olarak bilinir. İmplant tedavisi iki aşamada gerçekleşmektedir. ilk aşama çene kemiğine birleşmesi beklenir daha sonraki aşama üç ay sonra haazırlanan kronun implantla birleştirilmesidir.

İmplant Randevusu Al

Bağcılar İmplant Tedavisi

Bağcılar kliniğimizde implant tedavisi uzman hekimler tarafından uygulanmaktadır. Bağcılar şubemizde yerli ve ithal implant tedavisi seçenekleri bulunmakta olup her bütçeye hitap etmektedir.

Bağcılar kliniğimizde uygulanan implant lar kırılmaya karşı ömür boyu garantilidir. İmplant tedavisi iki aşamada gerçekleşmektedir. İlk aşamada çene kemiğine yerleştirilen implant ın kemikle birleşmesi beklenmektedir. daha sonraki aşama, üç ay sonra hazırlanan kronun implant a takılmasıdır. Bağcılar kliniğimizde straumann implant tedavi sistemleri kullanılmaktadır.

Bağcılar meydan da bulunan kliniğimizde yapılan implant tedavileri tüm hijyen kurallarına uyularak uygulanmaktadır. Eksik dişin yerine yapılan implant tedavisi sonrasında hasta eski sağlığına kavuşabilmektedir.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ