Bağcılar Endodonti (Kanal Tedavisi)

Bağcılar Endodonti Tedavisi hasar görmüş veya iltihaplanmış dişi onarmak, çekim işlemi olmaksızın kurtarmak için yapılan tedavidir. Bağcılar diş polikliniğimizde yapılan tedaviler apex ölçerle yapılmaktadır. Bu göstergelerle Bağcılar kliniğimizde çalışan hekimlerimiz teşhisi koyup tedaviye hemen başlayabilirler.

Endodonti (Kanal Tedavisi) Randevusu Al

Bağcılar Endodonti (Kanal Tedavisi)

Bağcılar kliniğimizde endodonti tedavileri uzman hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Endodonti tedavileri ciddi hasar görmüş veya enfekte olmuş dişleri onarmak için yapılır. Bağcılar şubemizde yapılan tedaviler apex ölçerle yapılmaktadır.

Bağcılar kliniğimizde endodonti tedavisi için gerekli teşhis için tüm röntgen cihazlarımız mevcuttur.dişlerde oluşan hasara bağlı sıcak ve soğuk hassasiyetleri, gıda tüketirken oluşan ağrılar dişin hasarının yüksek oluduğunun göstergesidir. Bu göstergeler ışığında Bağcılar kliniğimizde çalışan hekimlerimiz teşhisi koyup tedaviye başlayabilirler.

Bağcılar kliniğimizdeki hekimlerimizin koyduğu teşhis sonrası endodonti tedavisi başlayabilir. genelde iki seansta yapılan tedavi sonrası üst dolgusu amalgam veya kompozit ile yapılır. böylece tedavi bitirilmiş olur. Endodonti tedavisi sonrası hastamız hiç ağrı çekmeden dişini kullanmaya başlayabilir.

Şube

Personel

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?