Zeytinburnu Beyaz Işık ağız ve diş sağlığı polikliniğimizde sağlamış olduğumuz implant tedavisinde, ağız içerisinde kaybı gerçekleşen dişlerin fonksiyon, fonasyon ve estetiğini tekrar sağlamak sebebi ile çene kemiklerine yerleştirilen ve kaliteli malzemeden elde edilen protez diş köküdür.  

Diş tedavisinde genel olarak kullanılan klon köprü, damak protezi veya benzer tedavi yöntemleri karşısında, daha başarılı ve ömürlük olan implant tedavisi her gün daha çok hasta tarafında tercih edilmektedir.

Implant tedavisi diğer tedavi yöntemlerinin yanında komşu dişlerin veya diş köklerinin zarar görmeyeceği en uygun tedavi biçimidir. Ağız içerisinde tüm dişlerini kaybetmiş hastalar dahi implant tedavisi ile işlevlerini çok uzun yıllar boyunca geri kazanabilirler. 

Dental implantlar ağız şemasına tam uyum sağlayan protez türüdür. Özel titanyum vida, alt çene veya üst çene ile birleşerek üzerine kron uygulaması yapılacak şekilde ayarlanmaktadır. Porselen veya zirkonyum olarak yalıpan kron uygulaması sonunda implant tedavisi tamamlanmaktadır. 

Kliniğimizde uzman hekimlerimiz eşliğinde implant uygulamaları lokal anestezi ile uygulanmaktadır.

HEMEN RANDEVU ALABİLİRSİNİZ!