Kurtköy Zirkonyum Kaplama

Pendik Kurtköy zirkonyum kaplama tedavisi, metal altyapılı seramik kaplamanın tek kötü özelliği olan metal yansımasını ortadan kaldıran, daha estetik ve daha dayanıklı bir materyalden uygulanan tedavidir.

Zirkonyum Kaplama Randevusu Al

Kurtköy Zirkonyum Kaplama

Kurtköy Zirkonyum Kaplama, Metal içermemesinden ötürü metal alerjisi olan hastalarda da uygulanabilmektedir.

Zirkonyum kaplama, ön bölge dişlerde estetik beklentileri karşılanması gereken hastalarda, diş sıkma problemleri olan hastalarda ve implant üstü protezlerde kullanılabilmektedir. Kurtköy zirkonyum kaplama tedavisinde kullanılan zirkonyum materyali son teknoloji ile ortaya çıkan bir materyal olup, kendi üzerinde oluşan mikroçatlakları tamir etme kabiliyetine sahiptir. Ayrıca zirkonyum materyalinin kırılma dayanımı ve gerilme kuvvetine dayanımı oldukça yüksektir bu yüzden bruksizm vakalarında da tercih edilmektedir. Eksik dişlerin tekrar fonksiyona getirilmesi için uygulanan zirkonyum tedavisinde ayrıca estetik de yerine getirilmektedir.

Kurtköy zirkonyum kaplama, lokal anestezi altında yapılmaktadır. Preparasyondan sonra dişlerden dijital veya konvansiyonel yöntemlerle ölçü alınarak laboratuvara yollanmakta ve dişlerin yapımına başlanılmaktadır. Preparasyondan sonraki gün geçici kaplamalar da takılarak hastanın dişsiz kalması engellenmektedir. Provalar sonucu estetik olarak hastanın isteklerine ve doğal görünüme yaklaşılmaktadır.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?