Kurtköy Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Pendik Kurtköy şeffaf plak tedavisi, dişlerin pozisyonel ve fonksiyonel bozukluklarını gidermede kullanılan ortodonti tedavi yöntemidir.

Şeffaf Plak Randevusu Al

Kurtköy Şeffaf Plak (invisalign) Tedavisi

Pendik Kurtköy Şeffaf Plak tedavisi Diş teline alternatif olarak üretilmiştir. Diş telinin yapacağı görev şeffaf plaklarla sağlanmaktadır. Pendik Kurtköy Şeffaf Plak tedavisinde diş telinin sahip olduğu kötü görüntü bulunmamakta ve şeffaf plaklar dışarıdan belli olmamakla birlikte günlük yaşamda yemek yemeyi ve konuşmayı etkilememektedir. Şeffaf plak tedavisine başlayacak hastanın ağız ölçüsü dijital yöntemlerle alınarak yurt dışına yollanmaktadır. Bir tedavi simülasyonu üretilmekte ve bu hastanın e-mailine gönderilmektedir.

Pendik Kurtköy Şeffaf Plak tedavisinde Plaklar üretildikten sonra dişin üzerine dolgu materyalleri ile ataçman denilen yapılar oluşturulmakta ve plak hastaya teslim edilmektedir. Bu ataçmanlar sayesinde dişte hareket gözlemlenmektedir.

Pendik Kurtköy şeffaf plak tedavisi, her yaştan hasta grubuna uygulana bir tedavi yöntemidir. 20-25 tane plakla tedavi bitirilmekte ve her bir plak 15 gün boyunca ağızda durmaktadır. Çay, kahve ve sigara kullanımı plaklar etkilese bile 2 hafta sonra değiştirildiği için herhangi bir problem görülmemektedir.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?