Kurtköy Porselen Diş Tedavisi

Pendik Kurtköy porselen kaplama tedavisi, diş boşluklarının doldurulması için uygulanan tedavidir. Ağızda bulunan dişler prepare edilerek, dişlerin dayanak olması sağlanır. Alınan dayanaklar sonucu eksik dişler yerine konmaktadır.

Porselen Diş Randevusu Al

Kurtköy Porselen Diş Tedavisi

Pendik Kurtköy porselen kaplama tedavisi, uygun kemik varlığı olmadığı veya çevre dokulardaki problemler yüzünden implant yapılamayan ve implant uygulaması yaptırmaktan korkan hastalarımıza da alternatif tedavi niteliğindedir.

Pendik Kurtköy porselen kaplama tedavisinde iki çeşit materyal kullanılmaktadır. Arka bölgelerde ısırma baskılarına dayanması açısından metal altyapılı seramik porselenler tercih edilirken daha estetik bölgelerde tam seramik restorasyonlar tercih edilebilmektedir. Diş boşluklarının doldurulması fonksiyonel olduğu kadar estetik bozuklukları da gidermeyi amaçlamaktır. Diş boşluklarının doldurulmayıp ihmal etmesi sonucunda etraftaki diğer dişler bu boşluklara doğru yatabilmekte ve daha sonrasında herhangi bir şekilde doldurulmasını engellemektedir.

Pendik Kurtköy porselen kaplama tedavisi, lokal anestezi altında preparasyonlar gerçekleştirilerek uygulanmaktadır. Preparasyonlar yapıldıktan sonra ölçü alınarak labouratuvara yollanılmaktadır. Prova ve bitim seansları uygulanarak 3 seansta bitirilmesi esastır. Son seansta hastanın estetik beklentilerini karşılamıyorsa bir seans daha uzatılabilmektedir. Toplamda 2 haftalık bir tedavi süreci bulunmaktadır.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?