Kurtköy Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) Tedavisi

Pendik Kurtköy pedodonti tedavisi, 6. Ayda ilk dişin sürmesi ile başlayan ve bir çocuk hastanın ergenliğe ulaşırken onun sağlıklı dişlere sahip olmasını amaçlayan çocuk diş hekimliğidir.

Pedodonti Randevusu Al

Kurtköy Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) Tedavisi

Pendik Kurtköy Pedodonti Tedavisi, Çocuk diş hekimleri sadece süt dişlerine değil 6. Yaşta süren daimi dişleri de tedavi etmektedirler.

Pendik Kurtköy pedodonti tedavisi, süt dişi dolgusu, süt dişi ve daimi diş kanal tedavileri, koruyucu uygulamaları ve yer tutucu uygulamalarını kapsamaktadır. Pendik Kurtköy pedodonti tedavisinde birincil amaç çocukta oluşacak diş hekimi fobisi ve oluşabilecek travmatik deneyimleri minimize etmektir. Daha sonrasında da çocuk hastanın fonksiyonel, fonasyonel ve estetik kayıplarını gidererek onların sosyal yaşamda geride kalmalarını engellemektir. Daimi dişlerin sağlıklı şekilde sürebilmesi için süt dişlerinin rehberliğine ihtiyaçları vardır. Daimi diş sürmeden çekilen bir süt dişinin yerine muhakkak yer tutucu uygulanmalı ve süt dişinin kaybolan rehberliği yerine getirilmelidir.

Pendik Kurtköy pedodonti tedavisinde dental koltukta oturmayacak ve daha önceden fobisi oluşmuş çocuk hastalarımızın genel anestezi altında tedavileri gerçekleştirilmektedir. Genel anestezi sayesinde yapılması gereken bütün işlemler tek seferde bitirilerek travma oluşması aza indirilmektedir. Hastanelerde gerçekleştirilen tedavilerde anestezi uzmanının onayı ile ameliyat randevusu oluşturulmaktadır.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?