Kurtköy Ortodonti Tedavisi

Pendik Kurtköy ortodonti tedavisi, dişlerin pozisyonel ve fonksiyonel bozukluklarının giderilmesi için yapılan tedavilerdir. Halk arasında diş teli tedavisi olarak adlandırılmaktadır. Dişlerin konumları düzeltilerek istenilen pozisyonlara getirilmektedir.

Ortodonti Randevusu Al

Kurtköy Ortodonti (Diş Teli) Tedavisi

Pendik Kurtköy ortodonti tedavisi, olarak diş teli, şeffaf plak ve ağız içi aperey tedavileri düşünebilmektedir. Pendik Kurtköy ortodonti tedavisinde erken tanı çok önemlidir. Hastaların ortodonti tedavisi ihtiyacının gerekliliği erken yaşlarda tespit edilebilmektedir. 7-8 yaşlarından itibaren ortodonti ihtiyacı olan hasta, ortodonti uzmanı tarafından takibe alınmakta ve gerekirse ağız içi apereyleri uygulamaktadır. 13 yaşından itibaren daimi dişlerinin tamamı sürmüş hastalarda diş teli tedavisi uygulanabilmektedir. Tel tedavisinde yaş sınırı yoktur. Erişkin hastalara da diş teli tedavisi yapılabilmektedir. Diş teli tedavisinde diş teli dişlerin üzerideki braket denilen apereylere geçirilir ve sabitlenir. Diş teli ile birlikte verilen kuvvetler sonucu dişlerde hareket gözlenerek tedavi gerçekleştirilir.

Pendik Kurtköy ortodonti tedavisinde hastalar rutin kontrollere çağırılarak tedavinin gidişatı gözlenmektedir. Ayda bir yapılan kontroller sonucu bazı değişiklikler yapılmakta ve farklı kuvvetler dişlere verilmektedir. Diş teli tedavisi sonucu kaybolan estetik ve fonksiyon geri kazandırılmaktadır. Pendik Kurtköy ortodonti tedavisi hasta ortodonti tedavisi süresince dişlerine maksimum özeni vererek tertemiz tutmalıdır. Dişlerde oluşan diş taşları diş hareketlerini engellemektedir.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?