Kurtköy Lamine Diş Tedavisi

Pendik Kurtköy lamine diş tedavisi, gülüş bozukluklarında uygulanan, dişte minimum düzeyde preparasyon ile gülümsemeyi düzenleyen tedavi şeklidir. Sadece estetik olarak değil fonksiyonel olarak da düzenlemeleri sağlamaktadır.

Lamine Randevusu Al

Kurtköy Lamine Diş Tedavisi

Pendik Kurtköy lamine diş tedavisi, hastanın fotoğrafları çekilerek,yazılımlar üzerinde gülüş dizaynı uygulanarak yapılmaktadır. Pendik Kurtköy lamine diş tedavisi, daha öncesinde tasarım hastaya bilgisayar üzerinden gösterilerek, hastamızın fikri alınmaktadır. Tasarım üzerinde istekler ve beklentiler konuşularak detaylı fikir alınmaktadır. Daha sonrasında bu tasarım üzerinden “mock-updenilen tasarımın son halinin çıktısı üretilerek hastanın dişlerine uygulanmaktadır. Hasta lamine diş tedavisinin bitmiş halini görerek fikir sahibi olmaktadır. Eğer son hali hastanın hoşuna gittiyse preparasyonlar yapılarak dijital veya konvansiyonel ölçü yöntemleri ile ölçü alınmaktadır.

Pendik Kurtköy lamine diş tedavisinde kaldırılan madde miktarı çok çok az olmakla beraber kesinlikle lokal anestezi altında yapılmalıdır. Diş rengi preparasyondan sonra alınarak kusursuz bir renk uyumu amaçlanmaktadır. Lamine dişlerin basamaklara tam oturması için retraksiyon ipiyle ölçü alınması zorunludur.

Şube

Personel

KLİNİKLERİMİZ

Müşteri Hizmetleri
1
Beyaz Işık
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?